REZERWACJA

WYCIECZKI

TRANSFERY

EN

Transferdirect to usługa wywodząca się z grupy Transferis24.pl, zajmującej się przewozami osób z lotniska Kraków Airport im. Jana Pawła II (KRK) i lotniska Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice (KTW) w Pyrzowicach.

 

Oferujemy dedykowane i indywidualne przejazdy na i z lotniska. Umożliwiamy wygodny i szybki transfer z/do takich miast jak Kraków, Zakopane, Nowy Sącz, Krynica, Tarnów, Bochnia, Brzesko, Jędrzejów, Kielce, Miechów, Częstochowa, Katowice, Tychy, Pszczyna, Bielsko Biała, Szczyrk, Wisła, Ustroń, Cieszyn, Opole, Nysa i wielu wielu innych.

Do tego masz możliwość wyboru klasy i wielkości pojazdu (od tanich przez większe VANy po luksusowe limuzyny).

 

W naszej ofercie znajdziesz również szereg wycieczek objazdowych i wyjazdów w najciekawsze miejsca Śląska i Małopolski. Staramy się, aby nasze usługi były maksymalnie spersonalizowane. 
Zastanawiasz się jak dojechać na lotnisko? A może zastanawiasz się jak dojechać z lotniska do Krakowa lub Katowic? Już nie musisz! Po prostu napisz lub zadzwoń do nas, a my dołożymy wszelkich starań aby pomóc.

O nas

Cena transferu na lotnisko Katowice Pyrzowice Kraków Balice Transfer indywidualny bus van samochód osobowy prywatny przejazd
Jak zarezerwować samochód na lotnisko. Kraków Balice Katowice Pyrzowice przewóz osób. Prywatne transfery osób.
Przewóz osób na lotniska, przejazdy biznesowe, odbiór gości z lotniska, obsługa firm i hoteli. Jak dojechać na lotnisko.

Sprawdź cenę przewozu

Szukając indywidualnego i komfortowego  transferu?  Skorzystaj z  formularza na stronie głównej (kliknij tutaj). Wypełnij go i wyślij bez zobowiązań. Zobacz jakie to proste. Następnie otrzymaj wycenę z wyceną transferu

i jej unikatowym numerem. Dalej możesz przejść do rezerwacji. Możesz też do nas zadzwonić z zapytaniem. A może interesuje cię wycieczka objazdowa?

Złóż swoją rezerwację

Jeśli znasz już cenę, możesz przejść do składania swojej rezerwacji. Wypełnij dokładnie formularz i go wyślij. W odpowiedzi otrzymasz wiadomość e-mail z niepowtarzalnym numerem zamówienia. Jeśli wybrałeś opcje przedpłaty, pamiętaj aby najpóźniej dzień przed przejazdem dokonać opłaty! Najpóźniej 3 godziny przed przewozem otrzymasz wiadomość SMS z danymi pojazdu i kierowcy.

Jak to działa

Ciesz się przejazdem

Jesteś już blisko celu! Czeka Cię jeszcze wygodna i bezproblemowa podróż.
Wsiądź, zrelaksuj się i ciesz się czasem dla siebie.

Jeśli masz dodatkowe oczekiwania i życzenia na czas przejazdu, nie zapomnij nas o nich poinformować najpóźniej 12 godzin przed zamawianą usługą.

Miłej podróży!

Najczęściej

kupowane transfery

Kraków - MPL Katowice (KTW)

Kraków Airport (KRK) - Zakopane

Bielsko Biała - Kraków Airport (KRK)

MPL Katowice (KTW) - Katowice PKP

Kraków Airport (KRK) - Katowice Centrum

Kielce - MPL Katowice (KTW)

Częstochowa - Kraków Airport (KRK)

 

Śledź nas na

Link do Instagram Transdirect Transferis24.pl
Link do fanpage Transferdirect Transferis24.pl
Link do Twitter Transdirect
Link do Googleplus Transdirect Transferis24.pl

Akceptujemy

 

        - karty kredytowe

 

        - gotówkę

Link do transferis24.pl
Link do Tripadvisor Transdirect
Możliwość płatności kartą kredytową lub debetową i on-line
Możliwość płatności gotówką